Novosti

Nastup Kickboxing kluba Ninja Zabok na 6. Međunarodnom cupu Zabok open 2019.

6. Međunarodni kick boxing turnir održan je u Zaboku 2. 3. 2019.

Na natjecanju je nastupilo 224 natjecatelja iz 39 klubova i tri države: Hrvatske, Slovenije, Bosna i Hercegovine. Članovi Kickboxing kluba Ninja Zabok osvojili su 4 prva mjesta, 4 druga mjesta i 3 treća mjesta.

Najbolji predstavnik na natjecanju bio je Leonardo Čvek koji je osvojio tri prva mjesta i proglašen najboljim starijim kadetom u disciplini pointfight. Leonardo Čvek- Stariji kadeti – 52kg LC, PF – 57kg, 52kg 1mj. u svim kategorijama Julijan Vukić – dječaci početnici – 24 kg 1mj. Nikola Vukić – dječaci početnici – 27kg 2mj. Tino Haramina- dječaci početnici – 33kg 3mj. Antonio Šoprek – dječaci početnici +36kg 5mj. Gabrijel Latin- mlađi kadeti početnici – 37kg 2mj. Elena Čvek- mlađe kadetkinje – 42kg 3 mj. Leona Bartolin – starije kadetkinje – 50kg LC 2mj, PF -3.mj Andrej Sotovšek – seniori, Kick light – 84kg 2.mj Čestitke svima, a posebno Leonardu koji je nastupao i u težoj kategoriji i uspio osvojiti zlato. Čestitke natjecateljima kojima je ovo bilo prvo natjecanje:Tino, Antonio i Andrej. Obavijest: treninzi su utorkom i četvrtkom u 19h u maloj sportskoj dvorani OŠ KŠ. Gjalski, a petkom od 18h u novoj maloj sportskoj dvorani Gimnazije AGM.

Svi su pozivani na trening i druženje.

-prva slika: Leonardo Čvek s tri zlatne medalje i peharom za najboljeg starijeg kadeta u disciplini pointfight.

-druga slika: Zajednička slika natjecatelja i trenera Kickboxing kluba Ninja Zabok.

Pripremila: Jasna Bartolin,tajnica kluba