Kontakt

  • Podijeli:

GRADONAČELNIK

Ivan Hanžek, oec.

Tel: 049  587 777

Fax: 049 587 757

e-mail: zabok@zabok.hr

ZAMJENICA GRADONAČELNIKA

Valentina Đurek, dipl. inf.,univ.spec.oec.

Tel: 049 587 777

Fax: 049 587 757

e-mail: valentina@zabok.hr

URED GRADA

Ljerka Valec, administrativna tajnica gradonačelnika
Tel: 049 587 777
Fax: 049 587 757
e-mail: ljerka@zabok.hr

Natalija Gretić, dipl.iur., pročelnica 
Tel: 049  587 760  
Fax: 049 587 757
e-mail: natalija@zabok.hr

Gordana Dugorepec, dipl.polit., viša stručna suradnica za opće poslove
Tel: 049 587 761
Fax: 049 587 757
e-mail: gordana@zabok.hr

Kruno Čačko, dipl. iur., samostalni upravni referent
Tel: 049 587 764
Fax: 049 587 757
e-mail: kruno@zabok.hr

Vesna Martinić, referent u pismohrani  
Tel: 049 587 762
Fax: 049 587 757
e-mail: vesna@zabok.hr

           

UPRAVNI ODJEL ZA FINANCIJE

Marija Sinković, mag.oec., pročelnica
Tel: 049 587 752
Fax: 049 587 755
e-mail: marija@zabok.hr

Ivana Belinić, dipl. oec., viša stručna suradnica za financije
Tel: 049 587 769
Fax: 049 587 755
e-mail: ivana@zabok.hr

Zvonimir Trgovec, referent za poreze i naknade i upravitelj groblja
Tel: 049 587 769
Fax: 049 587 755
e-mail: zvonimir@zabok.hr

Mirica Rakovac, računovodstveni referent -  knjigovođa
Tel: 049 587 767
Fax: 049 587 755
e-mail: mirica@zabok.hr

Božena Istenič, referent - blagajnik  likvidator
Tel: 049 587 768
Fax: 049 587 755
e-mail: bozena@zabok.hr

Tamara Loina, str.pristupnica oec., računovodstveni referent – knjigovođa 
Tel: 049 587 767
Fax: 049 587 755
e-mail: tamara@zabok.hr

Valerija Pavlović, mag. oec., viša stručna suradnica za financije
Tel: 049 587 768
Fax: 049 587 755
e-mail: valerija@zabok.hr

UPRAVNI ODJEL ZA KOMUNALNO GOSPODARSTVO I JAVNE POTREBE

Danijel Tuđa, inž. građ., v.d. pročelnika 
Tel: 049 587 756
Mob: 098 337 741
Fax: 049 587 755
e-mail: danijel@zabok.hr

Mr.sc. Martina Šarić, dipl. iur., viša stručna suradnica za društvene djelatnosti
Tel: 049 587 750
Fax: 049 587 755
e-mail: martina@zabok.hr

Zvjezdana Bobek, upr. iur., stručna suradnica za javnu nabavu
Tel: 049 587 754
Fax: 049 587 755
e-mail: zvjezdana@zabok.hr

Branko Juhar, referent za prostorno planiranje
Tel: 049 587 753
Fax: 049 587 755
e-mail: branko@zabok.hr

Mladen Loina, referent – komunalni redar
Tel: 049 587 751
Mob: 098/303-898
Fax: 049 587 755
e-mail: mladen@zabok.hr

  • Ispiši:
Vrh