Raspored ukopa

GRADSKO GROBLJE U ZABOKU
Raspored sprovoda i ispraćaja

Poštovani građani,

Sukladno Odluci stožera civilne zaštite Republike Hrvatske KLASA: 810-06/20-01/7 URBROJ: 511-01-300-20-235 o nužnim epidemiološkim mjerama kojima se ograničavaju okupljanja i uvode druge nužne epidemiološke mjere i preporuke radi sprječavanja prijenosa bolesti COVID-19 putem okupljanja, od 28. studenoga 2020. godine na pogrebima, posljednjim ispraćajima i polaganjima urni može biti prisutno najviše 25 osoba, sućut ožalošćenima se ne smije izražavati bliskim kontaktom, a uprave groblja obvezne su nadzirati pridržavanje protuepidemijskih mjera. 


Podaci o umrlim osobama i sahranama na gradskom groblju u Zaboku:


IME I PREZIME
                                    ADRESA                                       DAN, DATUM I VRIJEME SAHRANE

Barica Ladović                                    Repovec 28

(27.06.1947.-11.05.2021.)

Barbara Jelenčić                              Pavlovec Zabočki 71

(19.02.1941.-10.05.2021.)

Viktorija Halambek                          Pavlovec Zabočki 83 B

(08.12.1941.-08.05.2021.)

Mirjana Družinec                               Tisanić Jarek 52

(07.10.1961.-06.05.2021.)

Ivan Bedeniković                               Lug Zabočki 91

(06.07.1957.-26.04.2021.)

Ivica Goluban                                 Ulica Golubani II 5

(23.06.1956.-20.04.2021.)

Zvonimir Turković                             Gredice 3       

(23.06.1932.-19.04.2021.)

Marija Lihter                                    Ulica Mirni krovovi 1B

(03.04.1947.-03.04.2021.)

Gašpar Brlić                                  Pavlovec Zabočki 125

(22.06.1936.-05.04.2021.)

Štefanija Hrastinski                         Repovec 24

(20.12.1933.-31.03.2021.)

Ana Jerneić                                   Vladimira Nazora 12

(07.08.1940.-30.03.2021.)

Stjepan Hrastinski                           Tisanić Jarek 20

(07.09.1949.-26.03.2021.)

Anica Kušec                    Petra Zrinskog i Krste Frankopana 10, Krapina

(17.08.1945.-19.03.2021.)

Ljudevit Tršinski                               Runjaninova ulica 4

(17.08.1946.-21.03.2021.)

Ivana Kušan                                          Lug Zabočki 31

(26.06.1932.-20.03.2021.)

Stjepan Vrančić                                    Matije Gupca 186                      

(05.10.1944.-20.03.2021.)

Anita Lončar                                         Pavlovec Zabočki 89

(07.09.1947.-16.03.2021.)

Božena Vrančić                                   Jakuševec Zabočki 54

(26.03.1936.-07.03.2021.)

Petar Mandić                                       Repovec 11

(19.02.1935.-01.03.2021.)

Danica Hrastinski                             A. Kovačića 1

(20.03.1937.-28.02.2021.)

Marija Moštak                                  Hum Zabočki 49

(02.09.1930.-27.02.2021.)

Nedjeljko Črnjević                          Bersina 2 ,Zagreb

(22.10.1950.-25.02.2021.)

Danica Krznar                                 Hum Zabočki 9

(14.07.1942.-18.02.2021.)

Božena Hlebec                                  Lug Zabočki 94 

(30.07.1927.-08.02.2021.)

Radoslav Bidikov                           J.J.Strossmayera 22 

(18.07.1922.-08.02.2021.)

Dominik Lisak                                     Repovec 25b

(28.10.1945.-01.02.2021.) 

Ranko Herak                                   J.J.Strossmayera 14                            

(21.09.1962.-01.02.2021.)

Vladimir Trninić                              Matije Gupca 104

(12.05.1942.-28.01.2021.)

Štefanija Bašić                                Ulica Grabrovec 77 

(15.11.1929.-25.01.2021.)

Antun Gregurić                        Pustodol Začretski 12, Sv. Križ Začretje

(08.07.1941.-24.01.2021.)

Vrančić Milica                                Naselje Borovčaki 15 

(03.04.1938.-15.01.2021.)

Vrančić Borislav                                Matije Gupca 33

(11.09.1951.-13.01.2021.) 

Milka Balija                                       Tisanić Jarek 54a 

(01.11.1939.-12.01.2021.)

Milan Gredelj                                   Pavlovec Zabočki 59           

(20.10.1949.-11.01.2021.)

Juraj Kada                                        Grabrovec 101

(21.04.1940.-11.01.2021.)

Mladen Tršinski                             Runjaninova ulica 4

(15.08.1971.-03.01.2021.)

Stjepan Tuđa                                  Ulica Grabrovec 24

(23.10.1935.-29.12.2020.)

Ana Goluban                                   Ulica Grabrovec 27

(06.06.1936.-29.12.2020.)

Melkior Ivić                                     Hum Zabočki 79

(01.01.1943.-27.12.2020.)

Marija Vrhovec                                  Repovec 71

(13.12.1938.-25.12.2020.)

Božena Goluban                              Matije Gupca 16                  

(20.12.1933.-26.12.2020.)

Zora Hrastinski                                  Repovec 46

(01.01.1930.-23.12.2020.)

Mirko Taradej                                   Pavlovec Zabočki 94 a

(10.01.1947.-21.12.2020.)

Slavica Cesarec                                Ulica Pri rampi 8

(10.10.1936.-16.12.2020.)

Mirko Lihter                                        Bregi Zabočki 6

(09.11.1944.-14.12.2020.) 

Đurđica Huis                                     Matije Gupca 234 

(26.04.1933.-09.12.2020.)

Oto Kajić                                         Bregovita 25, Oroslavje

(26.05.1951.-08.12.2020.)

Stjepan Kolar                                       Matije Gupca 144                       

(15.12.1934.-06.12.2020.)

Mijo Mikulec                                    Dobronićeva 18, Zagreb                      Petak, 04.12.2020. u 15,00 sati                               

(22.11.1936.-02.12.2020.)

Petar Vrančić                                       Repovec 76                                    Petak, 04.12.2020. u 14,00 sati 

(02.11.1931.-03.12.2020.) 

Božidar Boić                                       Trg sv. Jelene 4                              Petak, 04.12.2020. u 14,30 sati

(18.02.1940. - 03.12.2020.)

Franjo Črnjević                                Ulica Grabrovec 103                         Četvrtak, 03.12.2020. u 14,00 sati

(10.05.1951. - 01.12.2020.)

Vera Goluban                                   Stjepana Radića 22                           Utorak, 24.11.2020. u 15,00 sati

(11.08.1943. - 22.11.2020.)

Ivan Vrančić                                    Jakuševec Zabočki 21                        Ponedjeljak, 23.11.2020. u 15,30 sati

(1.02.1956. - 22.11.2020.)

Belanović Dragutin                         Nikole Tesle 1                                    Ponedjeljak, 23.11.2020. u 15,00 sati  

(1.09.1958. - 20.11.2020.)

Šlogar Matilda                                M. J. Zagorke 5                                   Peta k, 20.11.2020. u 15,00 sati 

(03.02.1941.-18.11.2020.)

Julika Hundrić                                 Ulica Grabrovec 59                            Četvrtak,  19.11.2020. u 15,30 sati

(31.03.1924.-17.11.2020.)

Zvonko Mihovilić                            Ul. Vladimira Nazora 3                        Četvrtak, 19.11.2020. u 15,00 sati 

(29.11.1940.-17.11.2020.)

Juraj Herceg                                    Matije Gupca 74                               Četvrtak, 12.11.2020. u 15,00 sati 

(16.01.1944.-10.11.2020.)

Rafaj Gabrijel                                  Ljubljanska ulica 14                           Ponedjeljak, 09.11.2020.

(19.04.1930.-06.11.2020.)

Petar Kotarski                                 Ulica Matije Gupca 54                         Srijeda, 04.11.2020. u 16,00 sati

(06.12.1953.-03.11.2020.)

Nada Tatović                                    Hum Zabočki 5b                               Ponedjeljak, 02.11.2020. u 15,30 sati

(26.08.1942.-29.10.2020.)

Danica Kada                                     Jakuševec Zabočki 54                         Utorak, 27.10.2020. u 16,00 sati

(21.08.1944.-23.10.2020.)

Ivan Ladović                                     Repovec 15                                      Četvrtak, 22.10.2020. u 15,00 sati

(22.03.1930.-20.10.2020.)

Milan Tomić                                      Repovec 29                                       Srijeda, 21.10.2020. u 15,30 sati

(01.01.1955.-18.10.2020.)

Davorin Tršinski                            Ulica Tršinski 7                                    Srijeda, 21.10.2020. u 15,00 sati

(25.06.1959.-19.10.2020.)

Ivica Tisanić                               Ulica Mirni Krovovi 2                                Utorak, 20.10.2020. u 16,00 sati

(31.03.1959-16.10.2020.)

Boris Mikulec                            Jakuševec Zabočki 27                                Subota, 17.10.2020. u 14,00 sati 

(17.03.1968.-15.10.2020.)

Višnja Bojanović                               Kumrovečka 1                                      Petak, 16.10.2020. u 16,00 sati

(13.12.1932.-14.10.2020.)        

Ivan Sinković                                   Tisanić Jarek 4                                    Četvrtak, 15.10.2020. u 16,00 sati

(22.06.1947.-14.10.2020.)

Barbara Hanžić                               Jakuševec Zabočki 64                        Petak, 09.10.2020. u 16,30 sati

(31.10.1932.-08.10.2020.)

Antun Mak                                         Hum Zabočki 3                                  Petak, 09.10.2020. u 16,00 sati

(09.05.1940.-07.10.2020.)

Petar Kolar                                       Jakuševec Zabočki 93                        Četvrtak, 08.10.2020. u 16,30 sati

(21.11.1938.-06.10.2020.)

Štefanija Tršinski                           Ulica Baltazara Zabokya 16                    Petak, 02.10.2020. u 16,30 sati

(01.01.1957.-30.09.2020.)

Barbara Mihovilović                        Hum Zabočki 14                                Četvratk, 01.10.2020. u 16,00 sati

(20.11.1938.-30.09.2020.)

Ivan Tršinski                                    Zabočka cesta 12                                  Srijeda, 30.09.2020. u 16,30 sati

(01.01.1964.-28.09.2020.)

Zdenka Krznar                                  Zabočka cesta 17c                                Srijeda, 16.09.2020. u 18,00 sati

15.04.1945.-13.09.2020.

Stjepan Huić                                     Ulica Bregi Zabočki 45                          Utorak, 15.09.2020. u 16,30 sati

21.02.1947.-12.09.2020.

Ivan Zrinski                                      J. J. Strossmayera 11                      Ponedjeljak, 14.09.2020. u 16,00 sati

(31.08.1939.-11.09.2020.)

Draga Milažar                                    Hum Zabočki 62c                              Petak, 11.09.2020. u 17,00 sati

(12.09.1931.-10.09.2020.)

Marija Cafuta                                       Bračak 1A                                        Srijeda, 09.09.2020. u 16,00 sati

(24.06.1945.-07.09.2020.)

Zdravko Gorički                                 Ulica Golubani I 7                          Ponedjeljak, 24.08.2020. u 18,00 sati

(18.10.1962.-21.08.2020.)

Jela Kušan                                           Lug Zabočki 53                                  Ponedjeljak, 24.08.2020. u 17,30 sati

(16.04.1925.-22.08.2020.) 

Ana Tisanić                                         Ulica Matije Gupca 33/1                   Srijeda, 19.08.2020. u 18,00 sati

(04.06.1955.-17.08.2020.)

Šipek Juraj                                          Martinišće 38                                    Utorak, 18.08.2020. u 18,00 sati

(16.06.1948.-16.08.2020.) 

Mara Jelenčić                                    J. J. Strossmayera 2                            Petak, 24.07.2020. u 18,00 sati

(09.04.1934.-23.07.2020.)

Marica Močnik                               Ulica Bregi Zabočki 51                              Srijeda, 22.07.2020. u 18,00 sati

(14.09.1947.-20.07.2020.)

Ana Premrl                                     Jakuševec Zabočki 15                            Ponedjeljak, 13.07.2020. u 18,00 sati

(04.11.1940.-11.07.2020.)

Ivka Ivanek                                         Hum Zabočki 83                                     Petak, 10.07.2020. u 18,00 sati

(04.09.1928.-09.07.2020.)

Božidar Nadilo                                  Pavlovec Zabočki 82                              Utorak, 07.07.2020. u 18,00 sati                                 

(05.05.1926.-06.07.2020.)

Stjepan Kolar                                  Jakuševec Zabočki 98                              Petak, 03.07.2020. u 17,00 sati

(12.05.1939.-01.07.2020.)

Miljenka Družinec                               Gajeva 1                                          Četvrtak, 02.07.2020. u 17,00 sati

(04.09.1957.-30.06.2020.)

Jadranka Engelbrecht                                                                            Utorak, 23.06.2020. u 17,00 sati (ispraćaj)

(01.07.1956.-14.06.2020.)

Ivan Huić                                       Ulica Bregi Zabočki 27                             Četvrtak, 18.06.2020. u 17,00 sati

(01.06.1944.-17.06.2020.)

Petar Tršinski                                Zabočka cesta 12                                 Ponedjeljak, 15. 6. 2020. u 17,00 sati                        

(13.12.1938.-14.06.2020.)

Andrija Hrastinski                            Matije Gupca 126                           Subota, 13.06.2020. u 12,00 sati (ispraćaj)

(28.08.1933.-12.06.2020.)

Stjepan Repovečki                              Repovec 63                                      Petak, 12.06.2020. u 17,00 sati

(06.09.1935.-11.06.2020.)

Milan Rakovac                                   Stjepana Radića 4                          Ponedjeljak, 08.06.2020. u 16,30 sati (ispraćaj)

(25.02.1957.-05.06.2020.)

Danijel Fiolić                                      Hum Zabočki 5                              Ponedjeljak, 08.06.2020. u 17,00 sati

(19.05.1965.-24.05.2020.)

Josip Balaško                                  Jakuševec Zabočki 69b                        Petak, 29.05.2020. u 17,00 sati

(28.2.1951.-28.5.2020.)

Stjepan Šimag                                Repovec 26 a, Zabok

(19.02.1928.-25.05.2020.)                

Stanislav Borovčak                         Jakuševec Zabočki 45

(31.08.1938.-20.05.2020.)

Emil Kušan                                      Lug Zabočki 49

(23.01.1965.-13.05.2020.)

Ivana Knezoci                                  Ljubljanska 7                  

(19.04.1923.-04.05.2020.)

Ivan Celjak                                     Ulica Golubani I9

(04.02.1964.-02.05.2020.)

Marija Turk                                    Naselje Borovčaki 13

(11.07.1929.-25.04.2020.)

Štefica Tupek                                M. Jurić Zagorke 44

(preminula 25.04.2020.)                   Sv. Križ Začretje

Josip Sinković                                Stjepana Radića 18         

(22.08.1940.-24.04.2020.)

Agata Krajačić                                 Hum Zabočki 31

(22.10.1932.-21.04.2020.)

Štefanija Dugorepec                          Bregovita 35                                      Petak, 20.03.2020. u 16,00 sati

(01.05.1948.-19.03.2020.)

Nada Kovačec                                 Ulica Golubani II/1                               Utorak, 17.03.2020. u 16,00 sati

(06.05.1945.-16.03.2020.)

Bernardo Borovčak (Čole)         Ulica Matije Gupca 202                         Srijeda, 04.03.2020. u 16,00 sati        

16.05.1952.-03.03.2020.

Vladimir Tomek                          Ulica Ivana i Cvjete Huis 3                          Utorak, 25.02.2020. u 16,00 sati

(04.10.1936.-23.02.2020.)

Štefica Jerneić                            Ulica Nad Vučakom 3                               Subota, 22.02.2020. u 16,30 sati

(23.05.1936.-20.02.2020.)

Ratimir Kazić                         Ulica Nikole Pavića 19, Zagreb                        Srijeda, 19.02.2020. u 16,00 sati 

(12.09.1969.-17.02.2020.)

Boris Tuđa                                        Lug Zabočki 39                                 Četvrtak, 13.02.2020. u 16,00 sati

(06.01.1950.-12.02.2020.)

Juraj Iveković                       M. J. Zagorke 75, Sv. Križ Začretje                 Utorak, 11.02.2020. u 16,00 sati

(14.05.1933.-10.02.2020.)

Ivana Grabušić                                  Lug Zabočki 1                                   Ponedjeljak, 10.02.2020. u 16,00 sati

(02.01.1933.-08.02.2020.)

Marija Jadek                                   Zabočka cesta 26                              Ponedjeljak, 10.02.2020. u 15,30 sati

(05.10.1933.-08.02.2020.)

Romana Turk Tisanić                   Pavlovec Zabočki 22a                              Utorak, 04.02.2020. u 16,00 sati

(05.11.1976.-02.02.2020.)

Ernest Bartol-Herz                        Matije Gupca 50                                   Ponedjeljak, 03.02.2020. u 16,00 sati

(08.10.1930.-01.02.2020.)

Milan Lončar                                  Ulica Črnjevići II 7                                Ponedjeljak, 27.01.2020. u 16,00 sati

(29.08.1944.-25.01.2020.)

Goran Ravlić                                    M. J. Zagorke 5                                      Srijeda, 22.01.2020. u 16,00 sati

(27.07.1965.-20.01.2020.)

Zorko Čandrlić                           Ulica J. J. Strossmayera 18                          Utorak, 21.01.2020. u 16,00 sati

(25.02.1937.-19.01.2020.)

Petar Premrl                                Jakuševec Zabočki 15                              Četvrtak, 16.01.2020. u 16,00 sati

(25.06.1938.-14.01.2020.)

Branko Turk                                    Pavlovec Zabočki 40                              Petak, 10.01.2020. u 16,00 sati

(17.04.1953.-08.01.2020.)

Stjepan Krznar                                    Grdenci 47                                       Srijeda, 08.01.2020. u 16,00 sati

(28.10.1931.-07.01.2020.)

Miroslav Turk                                Naselje Borovčaki 13                               Subota, 04.01.2020. u 15,00 sati

(24.09.1953.-02.01.2020.)

Janko Mikulec                                  Matije Gupca 84                                     Petak, 03.01.2020. u 16,00 sati

(12.10.1928.-01.01.2020.)

  • Ispiši:

Priloženi dokumenti

ARHIVA UKOPA 2012.-2019.
08. siječnja 2020. 38,36 KB