Arhiva

NAJAVA - Prijam za roditelje novorođenih 7.5. 2013.

Događanja 30.4.2013.

Gradonačelnik Zaboka, Ivan Hanžek, poziva na prijam roditelje djece rođene od 20. studenoga 2012. do 18. travnja 2013. godine, a čije je prebivalište na području Grada Zaboka. Kao što je to običaj u Zaboku mališani se nagrađuju prigodnim poklo...

Pročitaj više

GDCK- projekt „Bolnica Bezbolnica“

Događanja 28.4.2013.

Gradsko društvo Crvenog križa Zabok je u ponedjeljak, 22. travnja 2013. godine nastavilo sa provođenjem aktivnosti koje su vezane uz projekt Hrvatskog Crvenog križa „Bolnica Bezbolnica“. Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Krapinske T...

Pročitaj više

DESETI ROĐENDAN PD "Zagorske steze"

Događanja 28.4.2013.

Planinarsko društvo 'Zagorske steze' iz Zaboka proslavilo je prigodnom svečanošću i druženjem kod svog planinarskog doma Picelj, deset godina djelovanja Idu steze z brega do brega… i tak deset let Na svečanosti povodom desete obljetnice dodijelj...

Pročitaj više

ŠUDIGO - Zelena čistka - jedan dan za čisti okoliš

Događanja 28.4.2013.

U sklopu globalnog pokreta Let's do it! World Cleanup 2013.Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabokprošli tjedan uključila se u kampanju Zelena čistka - jedan dan za čisti okoliš. Cilj kampanje je podizanje svijesti građana Hrvatske o potr...

Pročitaj više

Radionice za roditelje u Zipkici

Događanja 28.4.2013.

U sklopu Programa za rani razvoj i poticajno roditeljstvo pod pokroviteljstvom UNICEF-a u Dječjem vrtiću Zipkica u travnju je završen 5. ciklus radionica za roditelje jasličke djece pod nazivom ''Rastimo zajedno''.Radi se o radionicama koje su osmiš...

Pročitaj više

Nezaposlenost u našoj županiji u padu

Događanja 26.4.2013.

KRAPINA – Krajem ožujka zagorska burza rada bilježi 8.879 nezaposlenih osoba. Ako taj broj usporedimo s veljačom, broj nezaposlenih smanjio se za 2, 8 posto ili 252 osobe. U ožujku prošle godine ipak je taj broj bio manji za 7, 7 posto. Poslodavci ...

Pročitaj više

KRENULI KOMPLICIRANI RADOVI NA ČVORU ANDREŠEVEC

Događanja 26.4.2013.

Do 15. svibnja trebao bi biti otvoren novi kružni tok u Mokricama s kojeg će se uključivati na brzu cestu Mokrice - Marija Bistrica - Popovec. Dok traje njegova gradnja, promet se na tom frekventnom čvorištu regulira semaforima, a u najvećim promet...

Pročitaj više

Posjet mladih volonterki iz Zaboka Krškom

Događanja 24.4.2013.

U okviru projekta Trans-nacionalna inicijativa mladih „Omladinske brigade“ koji Društvo Naša djeca Zabok provodi kao partner slovenskoj udruzi Društvo širjenja uporabnih znanj iz Krškog u okviru programa Mladi na djelu osmero mladih volonterki Sred...

Pročitaj više

Recikliranjem do umjetnosti, radionica TRASH ART

Događanja 22.4.2013.

Cilj projekta je osvještavanjemladih o stanju gomilanja otpada u neposrednoj okolini te razvijanje proaktivnog stava o mogućnosti stvaranja novih vrijednosti kako umjetničkih tako upotrebnih. Korištenjem novih tehnologija interneta te tradicion...

Pročitaj više

LOKALNI IZBORI – OBJAVA BIRAČIMA

Događanja 18.4.2013.

Vlada RH donijela je Odluku o raspisivanju lokalnih izbora 2013. Vlada je na sjednici održanoj 11. travnja 2013. donijela Odluku o raspisivanju izbora za članove predstavničkih tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave, te Odluku ...

Pročitaj više

ZELENA ČISTKA ZA ČISTI ZABOK

Događanja 17.4.2013.

PROGRAM DOGAĐANJA U AKCIJI ZELENA ČISTKA NA PODRUČJU GRADA ZABOKA Naziv sudionika Datum i vrijeme održavanja aktivnosti Naziv aktivnosti Učenici osnovne škole K.Š. Gjalskog Zabok, Odbor za ekologiju Grada Zaboka i Planinarsko ...

Pročitaj više

Analiza izbora u Zagorju

Događanja 16.4.2013.

Izbori za Europski parlament prošli su u našoj Županiji mirno, uz odaziv od 21,43% što je malo iznad državnog prosjeka. Najviše glasova dobila je koalicija SDP-HNS-HSU sa 33.01% glasova, slijedi koalicija HDZ-HSP AS-BUZ sa 32,69% glasova, zatim Lab...

Pročitaj više