Postignuća učenika Srednje škole zabok u školskoj godini 2018./.2019.

13.5.2019. Događanja

 

U ponedjeljak 13. svibnja 2019. godine održan je svečani domjenak za naročito uspješne učenike i mentore Srednje škole Zabok u školskoj godini 2018./2019.

Učenicima i mentorima obratila se ravnateljica Draženka Jurec i gradonačelnik grada Zaboka Ivan Hanžek.

KRATKI IZVJEŠTAJ O POSTIGNUTIM REZULTATIMA

I ove školske godine učenici Srednje škole Zabok bili su vrlo uspješni na županijskim, međužupanijskim, međunarodnim i posebnim strukovnim natjecanjima. Na svim razinama natjecanja sudjelovalo je ukupno 190 učenika, što znači da je skoro svaki treći učenik bio je uključen u neku razinu natjecanja. Da bi se postigli ovako zapaženi rezultati, uz naporan rad i zalaganje učenika, bio je potreban veliki trud i angažman njihovih mentora. Zahvaljujemo i Gradu Zaboku na financijskoj potpori za pripremu i odlazak učenika na natjecanja.

MEĐUNARODNO NATJECANJE UČENIKA UGOSTITELJSKIH ŠKOLA „EUROPA

2018.“ U BRATISLAVI

*EMA FRIGAN, 4THK i ANTONIO PAVLINIĆ,4THK

- 1. mjesto u disciplini postavljanje svečanog stola;

                                                       mentor: Ivan Petek

*EMA FRIGAN, 4THK i ANTONIO PAVLINIĆ,4THK

- 1. mjesto u disciplini posluživanje svečanog menüa

                                                       mentor: Ivan Petek

*ANTONIO PAVLINIĆ,4THK

- 1. mjesto u disciplini spravljanje barskih mješavina

                                                      mentor: Ivan Petek

*LANA BLAŽINIĆ, 4THK

- 2. mjesto u disciplini flambiranje;

                                                     mentori: Ivan Petek i Tomislav Vranić

*LANA BLAŽINIĆ, 4THK, LEA DOBREČEVIĆ, 4THK

- 4. mjesto u disciplini priprema svečanog menüa

                                                       mentor: Tomislav Vranić

STRUKOVNO NATJECANJE SLASTIČARA „INTERSLAST“

*ŠTEFICA KUKOLJA, 3UB

- srebrna medalja u disciplini priprema zagorskih štruklji;

                                                       mentor: Ivan Đurkin Benkotić

*ANTONIO BUNTAK, 3UB

- srebrna medalja u disciplini priprema savijača od kopriva

                                                        mentor: Ivan Đurkin Benkotić

*VALENTINA TRČAK, 2THK

-zlatna medalja u disciplini priprema bučnice;

                                                        mentor: Anka Ilinčić

*PATRICIJA GREDIČAK-FRANČINA, 2THK

-brončana medalja u disciplini priprema zdiganke

                                                         mentor: Anka Ilinčić

 

DRŽAVNO NATJECANJE WORLD SKILLS

*VALENTINA HABAN BASRAN, 4HT

- 3. mjesto u disciplini poslovanje recepcije hotela;

                                                       mentori: Ivan Petek i Irena Bilić

*LAURA BOROS, 4EB, TIN SILADI, 4EB, LEONARDO SINKOVIĆ 4EB;

           Sajam vježbeničkih tvrtki;

                                                       mentorica: Marija Dlesk

 

DRŽAVNO NATJECANJE LIDRANO

*MATIJA STUHNE , 2EB

- državno natjecanje: „LIDRANO“, scenski nastup

                                                       mentorica: Ingrid Lončar

 

MEĐUŽUPANIJSKA NATJECANJA WORLD SKILLS

* MATIJA HARCET, 4EB

-3. mjesto u disciplini računovodstvo

                                                      mentorica: Dubravka Hržica

*ANTONIO VRABEC,3UB

- 3. mjesto u disciplini priprema menüa:

                                                       mentor: Tomiskav Vranić

ŽUPANIJSKA NATJECANJA

*MARIJAN ŠIPURA, 3HT

      -1 .mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika:

                                                       mentorica: Ljubica Savić

*LANA BLAŽINIĆ, 4THK

- 1. mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog jezika

                                                       mentorica: Tanja Tratnjak Blažić

* MAGDALENA KUŠAN, 3HT

- 1. mjesto na županijskom natjecanju iz talijanskog jezika

                                                       mentorica: Vlatka Benko

* ANTONIJA MARTINEK, 4 THK

- 1. mjesto na županijskom natjecanju iz francuskog jezika

                                                        mentorica: Tihana Hrastinski

* JOSIP VRHOVEC, 3 THK

- 2. mjesto na županijskom natjecanju iz francuskog jezika

                                                          mentorica: Tihana HrastinskI

SPORTSKA NATJECANJA

*DAVID ŠVALJEK, 2THK, DAVID GOSPOČIĆ, 2THK, IVAN TUĐA, 3EB, FILIP

POZNIĆ, 3TA

- 9. mjesto na državnom natjecanju iz STOLNOG TENISA

                                                           mentorica: Koraljka Mia Milić

*KARLO GREGURIĆ, 3E, JURICA ŠOŠTAR; 3EB, KARLO KUŽELJ,1UA;  

KRISTIJAN VRAGOVIĆ, 3THK

- 9. mjesto na državnom natjecanju iz CROSSA

                                                          mentor: Mislav Crnković

*DINO HRSTINSKI, 4EA, DANIJEL BERTOL, 2 UA, DAVID ŠVALJEK, 2THK,

DENIS PAVIĆ, 3K, LEON PRELČEC, 2 EA, LUKA TOPOLOVEC, 2K,

MATEO LANDRIPET, 2EB, PETAR PAVLIĆ,4 EB, JURICA ŠOŠTAR, 3EB,

KARLO GREGURIĆ, 3EB, KARLO KUŽELJ, 1UA

- 9. mjesto na državnom natjecanju u NOGOMETU (mladići)

                                                           mentor: Drago Bartolić

*NIVES BEZUH, 1HT, KAROLINA VALENTIĆ, 3THK ,BOŽICA PLAHUTAR, 3K,  

MATEA RADOVANIĆ,3K

- 16. mjesto na državnom natjecanju iz CROSSA

                                                                mentor: Mislav Crnković

       - 3. mjesto na županijskom natjecanju u ODBOJCI (mladići)

                                                          mentor: Mislav Crnković

       - 2. mjesto na županijskom natjecanju u ODBOJCI (djevojke);

                                                           mentor: Mislav Crnković

     - 2. mjesto na županijskom natjecanju u NOGOMETU (djevojke);

                                                          mentor: Drago Bartolić

     - 3. mjesto na županijskom natjecanju u RUKOMETU (djevojke)

                                                           mentorica: Koraljka Mia Milić                                    

ČESTITAM SVIM UČENICIMA I MENTORIMA !

  • Ispiši: