POZIVNICA NA VEČER ZABOČANA 20. 12. 2013. u 18,00

18.12.2013. Događanja
POŠTOVANE ZABOČANKE I ZABOČANI,

Čast nam je pozvati Vas na Večer Zabočana što će se održati

U PETAK,20. PROSINCA 2013. GODINE U 18.00 SATI

u dvorani za više svrha Osnovne škole K.Š.Gjalskog u Zaboku.

U programu će biti uručena priznanja sportašima u skladu sa Zaključkom o dodjeli priznanja koji je donio Izvršni odbor Športske zajednice Grada Zaboka. Priznanja će se uručivati slijedećim redom:

Najbolje sportašice do 14 godina

-3. mjesto, Laura Ožegović, Đidara

-2. mjesto, Leona Bartolin, KBK NINJA

-1. mjesto, Tamara Sinković, Kuglački klub

Najbolji sportaši do 14 godina

-3. mjesto, Marko Jelenčić, NK „Mladost“

-2. mjesto, Martin Majsec, BTI „Zabok“

-1. mjesto, Karlo Franjčec, Stolno teniski klub „Zabok“

Najbolje sportašice juniorke

-3. mjesto, Andrijana Hršak, KGK Zabok

-2. mjesto, Magdalena Mirt, SD „Tekstilac“

-1. mjesto, Klara Cakol, STK Zabok

Najbolji sportaši juniori

-3. mjesto, Borna Bakran, KGK Zabok

-2. mjesto, Ivan Martinko, KK Zabok

-1. mjesto, Robert Vojaković, BTI Zabok

Najbolje zabočke sportašice koje se takmičeizvan gradskih klubova

-Lucija Sedlar, KGK Zagreb Zaboky, priznanje

-Jana Vranić, Plivački klub «Olimp» Tuhelj, priznanje

-Saša Tršinski, «Ski-klub» Zagreb, priznanje i pehar

Najbolji zabočki sportaši koji se takmiče izvan gradskih klubova

-Ivan Kukolja, Plivački klub «Olimp» Tuhelj, priznanje

-Slaven Ivančić, Croatia Jet Club Zagreb, priznanje

-Matija Gregurić, Atletski klub „Dinamo“, Zrinjevac, priznanje i pehar

Najbolje ženske sportske ekipe

- 3. mjesto, Košarkaški klub “Ksaver“

- 2. mjesto, Stolnoteniski klub „Zabok“

- 1. mjesto, Kuglački klub „Zabok“

Najbolje muške sportske ekipe

-3. mjesto, NK „Mladost“

-2. mjesto, Stolnoteniski klub „Zabok“

-1. mjesto, Košarkaški klub "Zabok"

Najbolje sportašice

-3. mjesto, Agata Šutina, KGK Zabok

-2. mjesto, Maja Čuček, KK „Ksaver“

-1. mjesto, Klara Sedlar, KGK Zabok

Najbolji sportaši

-3. mjesto,Karlo Lešković, MŠD Zabok

-2. mjesto, Luka Vrančić, Stolnoteniski klub Zabok

-1. mjesto,Robert Lež, Košarkaški klub „Zabok“

Godišnje nagrade za posebne zasluge u razvoju sporta

-Davorin Posavec, KK Zabok

-Ivan Bočkaj, Šahovski klub Polet

Nagrada za životno djelo

-Vladimir Huis

Čestitamo na dobivenim priznanjima!


U kulturno umjetničkom programu će između ostalih učestvovati Zabočki mališani.

  • Ispiši: