Raspored igranja utakmica na 'Zagorskoj zipki'

14.12.2017. Sport

U organizaciji NK Mladost iz Zaboka održat će se 33. izdanje malonogometnog turnira „Zagorska zipka“, najstarijeg zagorskog malonogometnog turnira, koji zbog igranja na igralištu s mantinelama ima posebnu draž. Kao i proteklih godina turnir će se održati u sportskoj dvorani osnovne škole Ksavera Šandora Gjalskog u Zaboku.

Zagorska zipka krenut će u pogon 15. prosinca 2017.

PETAK 15.12.2017.

1. 19,00-19,35 E1-E2 ŠTEFAN - CAFFE BAR EUROPA
2. 19,40-20,15 H1-H2 ETOS TRGOVINA/BAŠKA BOYSI - AMIGOSI
3. 20,20-20,55 E1-E3 ŠTEFAN - KROVOVI I LIMARIJA ŠLOGAR
4. 21,00-21,35 C1-C3 LUG SPORT - WILDSCHWEIN
5. 21,40-22,15 E2-E3 CAFFE BAR EUROPA - KROVOVI I LIMARIJA ŠLOGAR
6. 22,20-22,55 C1-C2 LUG SPORT - OROPLAST

SUBOTA 16.12.2017.

1. 16,05-16,40 G1-G4 SD NOVI DVORI - GT ROSI
2. 16,45-17,20 H2-H3 AMIGOSI - WESTERN
3. 17,25-18,00 A1-A2 GRADITELJSTVO MERKAŠ - KAI BAR/MDK GRADITELJSTVO
4. 18,05-18,40 D1-D2 CAFFE BAR ROYAL - DESPERADOS
5. 18,45-19,20 F1-F2 RADOGRAD - POSTONJSKI PROMET
6. 19,25-20,00 D1-D3 CAFFE BAR ROYAL - ALATI STUHNE
7. 20,05-20,40 F1-F3 RADOGRAD - GZR KOLMAN
8. 20,45-21,20 D2-D3 ALATI STUHNE - DESPERADOS
9. 21,25-22,00 F2-F3 POSTONJSKI PROMET - GZR KOLMAN

NEDJELJA 17.12.2017.

1. 15,25-16,00 H1-H3 ETOS TRGOVINA/BAŠKA BOYSI - WESTERN
2. 16,05-16,40 G1-G2 SD NOVI DVORI - TRANSPORTI ŽIVINA/CENTAR ŠKUDAR
3. 16,45-17,20 B1-B3 MNK STUBAKI - CAFFE BAR LABIRINT 1
4. 17,25-18,00 G1-G3 SD NOVI DVORI - DIMNJAČARSTVO SOPOT
5. 18,05-18,40 G2-G4 TRANSPORTI ŽIVINA/CENTAR ŠKUDAR - GT ROSI
6. 18,45-19,20 A2-A3 KAI BAR/MDK GRADITELJSTVO - CAFFE BAR LABIRINT 2
7. 19,25-20,00 G3-G4 DIMNJAČARSTVO SOPOT - EL NINO
8. 20,05-20,40 C2-C3 OROPLAST - WILDSCHWEIN
9. 20,45-21,20 G2-G3 TRANSPORTI ŽIVINA/CENTAR ŠKUDAR - DIMNJAČARSTVO SOPOT

PONEDJELJAK 18.12.2017.

1. 19,00-19,35 B1-B2 MNK STUBAKI - KK KSAVER/SINAPAK
2. 19,40-20,15 A1-A3 GRADITELJSTVO MERKAŠ - CAFFE BAR LABIRINT 2
3. 20,20-20,55 B2-B3 KK KSAVER/SINAPAK - CAFFE BAR LABIRINT 1

UTORAK 19. PROSINAC 2017.

19,00-19,35 A1 - B2 = P1
19,40-20,15 B1 - A2 = P2
20,20-20,55 C1 - D2 = P3
21,00-21,35 D1 - C2 =P4

SRIJEDA 20. PROSINAC 2017.

19,00-19,35 E1 - F2 = P5
19,40-20,15 F1 - E2 = P6
20,20-20,55 G1 - H2 = P7
21,00-21,35 H1 - G2 = P8

PETAK 22. PROSINAC 2017.

19,00-19,35 P1 – P2 = PF 1
19,40-20,15 P3 – P4 = PF 2
20,20-20,55 P5 – P6 = PF 3
21,00-21,35 P7 – P8 = PF 4

SUBOTA 23. PROSINAC 2017.

17.00-17,35 PF 1 – PF 2
17,40-18,15 PF 3 – PF 4
18,20-18,55 REVIJALNA UTAKMICA
19,00-19,35 UTAKMICA ZA 3. MJESTO
19,40-20,15 FINALE

Izvor: www.zagorje.com

  • Ispiši: