Kontakt

GRADONAČELNIK

Ivan Hanžek, oec.

Tel: 049  587 777

Fax: 049 587 757

e-mail: zabok@zabok.hr

ZAMJENICA GRADONAČELNIKA

Valentina Đurek, dipl. inf.,univ.spec.oec.

Tel: 049 587 777

Fax: 049 587 757

e-mail: valentina@zabok.hr

URED GRADA

Ljerka Valec, administrativna tajnica
Tel: 049 587 777
Fax: 049 587 757
e-mail: ljerka@zabok.hr

Natalija Gretić, dipl.iur., pročelnica 
Tel: 049  587 760  
Fax: 049 587 757
e-mail: natalija@zabok.hr

Maja Šimunić, mag.nov., viša stručna suradnica za opće poslove

Tel: 049 587 761

Fax: 049 587 757

e-mail: maja@zabok.hr

Kruno Čačko, dipl. iur., samostalni upravni referent
Tel: 049 587 764
Fax: 049 587 757
e-mail: kruno@zabok.hr

Vesna Martinić, referent u pismohrani  
Tel: 049 587 762
Fax: 049 587 757
e-mail: vesna@zabok.hr

           

UPRAVNI ODJEL ZA FINANCIJE

Marija Sinković, mag.oec., pročelnica
Tel: 049 587 752
Fax: 049 587 757
e-mail: marija@zabok.hr

Ivana Belinić, dipl. oec., viša stručna suradnica za financije
Tel: 049 587 769
Fax: 049 587 757
e-mail: ivana@zabok.hr

Sanja Očić, računovodstveni referent -  knjigovođa
Tel: 049 587 767
Fax: 049 587 757
e-mail: sanja@zabok.hr

Martina Gorički, referent - blagajnik  likvidator

Tel: 049 587 768
Fax: 049 587 757
e-mailmartinag@zabok.hr

Tamara Loina, mag oec., viša stručna suradnica za računovodstvo

Tel: 049 587 767
Fax: 049 587 757
e-mail: tamara@zabok.hr

Valerija Zajec, mag. oec., viša stručna suradnica za financije
Tel: 049 587 768
Fax: 049 587 757
e-mail: valerija@zabok.hr

UPRAVNI ODJEL ZA KOMUNALNO GOSPODARSTVO I JAVNE POTREBE

Nenad Miletić, dipl. ing. prometa, pročelnik

Tel: 049 587 756
Fax: 049 587 757
e-mail:
nenad@zabok.hr

Danijel Tuđa, inž. građ., stručni suradnik za infrastrukturu

Tel: 049 587 753
Mob: 098 337 741
Fax: 049 587 757
e-mail: danijel@zabok.hr

Mr.sc. Martina Šarić, dipl. iur., viša stručna suradnica za društvene djelatnosti

- službenica za lokalne politike mladih
Tel: 049 587 750
Fax: 049 587 757
e-mail: 
martina@zabok.hr

Zvjezdana Bobek, upr. iur., stručna suradnica za javnu nabavu
Tel: 049 587 754
Fax: 049 587 757
e-mail: zvjezdana@zabok.hr

Branko Juhar, referent za prostorno planiranje
Tel: 049 587 753
Fax: 049 587 757
e-mail: branko@zabok.hr

Andrea Janjčec, referent - poljoprivredni redar

Tel: 049 587 750

Fax: 049 587 757

e-mail: andrea@zabok.hr

Mladen Loina, referent – komunalni redar
Tel: 049 587 751
Mob: 098/303-898
Fax: 049 587 757
e-mail: mladen@zabok.hr

Mladen Golubović – prometni redar

Mob: 099/5894-003

e-mail: mladeng@zabok.hr

Branko Rešetar – prometni redar

Mob: 099/5894-004

e-mail: brankor@zabok.hr

  • Ispiši: