Novosti

Djecu oduševili ‘Maša i medvjed’

U zabočkom je Multimedijalnom centru 27. lipnja gostovala popularna predstava ‘Maša i medvjed’ beogradskog kazališta ‘Pozorište igralište’.

Riječ je o predstavi koja je bila rasprodana u svim zemljama regije, a kazališna je ekipa trenutno za turneji kroz Hrvatsku.

Prepuni Multimedijalni centar orio se od dječjeg smijeha i uzbuđenja kada su svoje omiljene likove vidjeli na kazališnim daskama.Uz pomoć djece, Maša je na kraju uspijela proslaviti rođendan uz svog najboljeg prijatelja Medu, ali i oduševiti sve klince.

Izvor: Zagorski list

Skip to content
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.