Novosti

III. izborna jedinica: Liste i kandidati za Hrvatski sabor

1.ABECEDA DEMOKRACIJE – ABECEDA
Nositelj: BRANKO OZIMEC

2.AGENDA MLADIH DEMOKRATA – AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH – HSM
Nositelj: MIROSLAV RAJH

3.AKCIJA MLADIH – AM
Nositelj: VOJMIR SABOLIĆ

4.AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE – ASH

STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – SUH
SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – SSU

Nositelj: ZLATKO KLARIĆ

5.AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU – ABH

JEDINO HRVATSKA – POKRET ZA HRVATSKU – JEDINO HRVATSKA
Nositelj: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ

6.AUTOHTONA – HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE – SP
Nositelj: IVAN PERNAR

7.AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA – A-HSP
Nositelj: RUDOLF FORKO

8.BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA – HRS

Nositelj: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

9.DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA – DSŽ
Nositelj: MARIJA JELINČIĆ

10.HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA – HDSS

Nositelj: IVAN MARTAN

11.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj: JADRANKA KOSOR

12.HRVATSKA EUROPSKA STRANKA – HES

Nositelj: NAJA ŠEBALJ

13.HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA – HKDU
Nositelj: BOŽO RENDIĆ

14.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
Nositelj: dr.sc. ZVONIMIR SABATI

15.HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA – ZDS
Nositelj: DARINKO KOSOR

16.HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
Nositelj: DANIEL SRB

17.HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ – HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA – HČSP
Nositelj: RUŽA TOMAŠIĆ

18.HRVATSKA STRANKA ZELENIH – EKO SAVEZ – ZELENI
Nositelj: ROBERT ŠPOLJAR

19.HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj: DRAGUTIN LESAR

20.HRVATSKI RAST – HRAST
Nositelj: LADISLAV ILČIĆ

21.MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ – MDS
Nositelj: ŽELJKO PAVLIC

22.NACIONALNI DEMOKRATI – ND
Nositelj: DEAN GOLUBIĆ

23.Neovisna lista IVAN FIOLIĆ FIO
Nositelj: IVAN FIOLIĆ FIO

24.Neovisna lista dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

Nositelj: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

25.NOVA HRVATSKA – NH
Nositelj: BORKO ŠAMIJA

26.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU

Nositelj: RADIMIR ČAČIĆ

27.SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE – SRP
Nositelj: FRANJO GOLENKO

28.STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA – SHZ
Nositelj: ŽELJKO VINSKI

29.ZAGORSKA STRANKA – ZS
Nositelj: MILJENKO JERNEIĆ

30.ZELENA LISTA
Nositelj: STANKO BEZEK

31.ZELENA STRANKA – ZS
Nositelj: TIHOMIR CAMPANELLO

ABECEDA DEMOKRACIJE – ABECEDA

Nositelj: BRANKO OZIMEC

1.BRANKO OZIMEC
2.DRAGUTIN TROJNAR
3.SANJA HISENI
4.KARLA TROJNAR
5.TOMISLAV PIŠK
6.MILKA OZIMEC
7.BARBARA PATARČIĆ
8.GUIDO ŠPIGELSKI
9.MLADEN HUDOLETNJAK
10.MARIJA JELEČKI
11.MIRA ČIČMAK
12.IVAN GRGINEC
13.VLADO POTOČIĆ
14.LEON HUDOLETNJAK

AGENDA MLADIH DEMOKRATA – AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH – HSM

Nositelj: MIROSLAV RAJH
1.MIROSLAV RAJH
2.HELENA HORVAT
3.MARIJAN DOMINKO
4.IGOR HAJAŠ
5.LUKA ROCCO
6.IVANA LOZIĆ
7.VEDRAN VUNAK
8.MIROSLAV JUGKALA
9.SLOBODAN KOLAR
10.DAMIR ROŽMAN
11.KATARINA LOZIĆ
12.ANA-MARIJA MILAKOVIĆ
13.BARBARA ŽUGČIĆ
14.DARIO HERCIGONJA

AKCIJA MLADIH – AM

Nositelj: VOJMIR SABOLIĆ
1.VOJMIR SABOLIĆ
2.MARTA FAJFARIĆ
3.MONIKA JURAK
4.BORIS VESEL
5.PREDRAG STOJKOVIĆ
6.SVEN JURMIĆ
7.DARJAN BABIĆ
8.JANA HEDER
9.NADJA FUĆAK
10.MARKO RICHARDSON
11.IGOR ČUKANOVIĆ
12.MILA MEZIĆ
13.DALIBOR POLAN
14.DINO STUPARIĆ

AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE – ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – SUH
SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – SSU

Nositelj: ZLATKO KLARIĆ
1.ZORAN RAŠTEGORAC
2.JADRANKA MAJOR
3.DARKO KARANOVIĆ
4.MORGAN MATIJEVIĆ
5.MARKO BRLEK
6.DAMIR BRUNER
7.DRAŽEN PIGL
8.TONI KLINC
9.MARIO MANDIĆ
10.TOMISLAV MATULIĆ
11.VJEKOSLAVA MAJOR
12.VELJKO MARENIĆ
13.ANDREA SMOLJANEC
14.SANJA PETRINJAK

AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU – ABH
JEDINO HRVATSKA – POKRET ZA HRVATSKU – JEDINO HRVATSKA

Nositelj: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ
1.MARIO SLAVIČEK
2.DRAŽEN POPIJAČ
3.MARIO SABOLIĆ
4.FRANJO BUKOVČAN
5.SREČKO HORENEC
6.TIHOMIR DAVIDOVIĆ
7.GABRIJELA CVRTILA
8.GORAN CAR
9.ŽELJKO ŠKRINJAR
10.OLIVIO AMON
11.DRAŽENKO MIKAC
12.BOŽIDAR JURIČKI
13.ANICA ČRNKO
14.ROBERT ČANJEVAC

AUTOHTONA – HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE – SP

Nositelj: IVAN PERNAR
1.IVICA PERŠIĆ
2.ALOJZ HORVAT
3.STJEPAN LOJNA
4.JANKO ŠKUDAR
5.STJEPAN HRŠAK
6.OZREN ĆUK
7.BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA
8.TOMISLAV GORIČANEC
9.MILJENKO HRŠAK
10.TANJA ŽEMLJIĆ
11.BOGDAN LIPIĆ
12.IVAN POŽGAJ
13.MARGARETA BALOG
14.VJEKOSLAV VIDOVIĆ

AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA – A-HSP

Nositelj: RUDOLF FORKO
1.RUDOLF FORKO
2.IVAN PAVUSA
3.MAJA LUKAVEČKI
4.MIRKO BENC
5.BOŽENA PETEK
6.LJERKA LEVANIĆ
7.DRAGUTIN BENC
8.VIOLETA HANŽEK
9.AGATA BENC
10.JOSIP STRGAR
11.TOMISLAV LUKAVEČKI
12.LUCIJA BENC
13.RATIMIR BRTAN
14.KREŠIMIR ŠIKIĆ

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA – HRS

Nositelj: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ
1.prof.dr.sc. NEDELJKO ŠTEFANIĆ
2.MLADEN ŽGANEC
3.NINO LUČIĆ
4.STEVAN TRAMBUROVSKI
5.ŽIVKO MIŠEVIĆ
6.DARKO GAZDEK
7.ANDREJA BOGDAN
8.LIDIJA ŠPIČKO
9.TOMISLAV IVANKOVIĆ
10.ZVONKO ĐURAS
11.DARKO NOVOSEL
12.ALEKSANDRA KODRIĆ
13.MARIO LEŠINA
14.DANIJEL ŠTOS

DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA – DSŽ

Nositelj: MARIJA JELINČIĆ
1.TOMISLAV VUGRINEC
2.DUNJA KOVAČIĆ
3.MIRJANA KOVAČEVIĆ-ZEC
4.SANDRA NOVAK
5.MILAN STILINOVIĆ
6.ANTO MAJDANDŽIĆ
7.DRAGICA JEKIĆ
8.MARKO BIŠKUP
9.NENAD ALAGIĆ
10.NERMINA KURTOVIĆ
11.IBRAHIM BAJRIĆ
12.JADRANKA KURBAŠIĆ
13.ZVEZDAN STILINOVIĆ
14.IVAN SRDAREV

HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA – HDSS

Nositelj: IVAN MARTAN
1.IVAN MARTAN
2.NENAD BOŽAK
3.ZLATKO POLIŠANSKI
4.FRANJO BUJAN
5.DARINKA FILIPOVIĆ
6.BOJAN JURIŠAGA
7.IVAN KATANOVIĆ
8.JOSIP JURINEC
9.ŽELJKA PINTARIĆ
10.BRANIMIR KORUNIĆ
11.IVANA JAGEC
12.FILIP VRANČIĆ
13.BRANKO MALEK
14.ŽELJKO TOMAŠIĆ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj: JADRANKA KOSOR
1.TOMISLAV KARAMARKO
2.DOMAGOJ IVAN MILOŠEVIĆ
3.SUNČANA GLAVAK
4.MILIVOJ ŠKVORC
5.TOMISLAV KEZELJ
6.VLADIMIR IVKOVIĆ
7.VLADIMIR KUREČIĆ
8.JOSIP HORVAT
9.GORAN KANIŠKI
10.VILMICA KAPAC
11.MLADEN KRIŽAIĆ
12.MIROSLAV KOPJAR
13.NENAD HORVATIĆ
14.IVANČICA SOMOĐI

HRVATSKA EUROPSKA STRANKA – HES

Nositelj: NAJA ŠEBALJ
1.ŽARKO MILČEC
2.JASNA JAGARINEC
3.TOMO ŠĆURIC
4.ALAN DREŠAJ
5.SONJA LIPOHAR
6.MLADEN BELOŠEVIĆ
7.ZLATA LEŠKOVIĆ
8.MARA ZRNIĆ
9.ZLATKO PRESEČKI
10.LJILJANA ŠTRUKELJ
11.ZORICA LESKOVAR
12.KRISTINA TRBUŠIĆ GOLUBIĆ
13.ALEKSANDAR MAKSIMOV
14.JOSIP KELEMINOVIĆ

HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA – HKDU

Nositelj: BOŽO RENDIĆ
1.BOŽO RENDIĆ
2.ANICA BENGER
3.DRAGUTIN RAJTER
4.BARICA VINCEK
5.ZVONIMIR KOLAK
6.JASMINA MEJAŠ
7.VLADIMIR POVIJAČ
8.DRAGICA ĐURAS
9.ZLATKO HORVAT
10.IVAN KOLARIĆ
11.MARICA ŠANTEK
12.IVAN KUHARIĆ
13.NIKO FILIPOVIĆ
14.ZORICA RAJTER

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS

Nositelj: dr.sc. ZVONIMIR SABATI
1.dr.sc. ZVONIMIR SABATI
2.VLASTA HUBICKI
3.ZLATKO ORSAG
4.dr.sc. NINA BEGIČEVIĆ REĐEP
5.BRANKO MUČNJAK
6.ZORAN VIDOVIĆ
7.IVAN ŠAGI
8.STJEPAN HORVAT
9.MARIJA FRANČIĆ
10.MARIJAN LAZAR
11.ŽELJKO ZOZOLI
12.MARIJA VRANOVIĆ
13.ŽELJKO VINCEK
14.DRAŽEN ČVEK

HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA – ZDS

Nositelj: DARINKO KOSOR
1.DRAGUTIN KRANJČEC
2.STANKO BELINA
3.JOSIP GRIVEC
4.BOŽIDAR GORUP
5.mr.sc. MILJENKO ERNOIĆ
6.mr.sc. RENATO SLAVIČEK
7.VIŠESLAV ĆUK
8.SANDRA BOSILJ
9.MIRKO JURIČ
10.IVAN LONČARIĆ
11.JELENA DRNDIĆ
12.NINA GRADIŠKI ZRINSKI
13.FRANJO MAKOVEC
14.STJEPAN JAKUŠ

HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP

Nositelj: DANIEL SRB
1.ĐULIJANO ĐANIĆ
2.GABRIEL HORVAT
3.KREŠIMIR-MARKO ARTUKOVIĆ
4.JOSIP KOLARIĆ
5.ZLATKO GOLEC
6.JOSIP JAJTIĆ
7.KRISTINA MATIJAŠIĆ
8.NIKOLA LEVANIĆ
9.MARIJA HERTELENDI
10.ŽELJKO ŠTREK
11.STJEPAN RANOGAJEC
12.MARIJA KOVAČ
13.KATARINA MARGETIĆ
14.DAMIR VRTAR

HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ – HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA – HČSP

Nositelj: RUŽA TOMAŠIĆ
1.GORAN ROHAČEK
2.STJEPAN SEČAN
3.ZDRAVKO SAKAČ
4.IVANA TOPLIČANEC
5.SAŠA HAJNIĆ
6.DAMIR TOMŠIĆ
7.VLADIMIR JAKŠIĆ
8.VLADIMIR HRNČIĆ
9.FRANJO KRZNAR
10.VERICA KOLARIĆ
11.FRANJO BANEC
12.SAŠA ČOLAKOVIĆ
13.MLADEN JURAS
14.MARKO NOVAK

HRVATSKA STRANKA ZELENIH – EKO SAVEZ – ZELENI

Nositelj: ROBERT ŠPOLJAR
1.ROBERT ŠPOLJAR
2.GORAN ŠPILJAK
3.RUDOLF MEDVEDEC
4.MARIO MIKULEC
5.IVAN DRAGANIĆ
6.DRAŽENKA EGREDŽIJA
7.BOŽEK MEŠTROVIĆ
8.DAVOR MEGLIĆ
9.BOŽIDAR GABRON
10.TOMISLAV KNEZIĆ
11.SINIŠA OŽEGOVIĆ
12.ANA ŠPILJAK
13.DAMIR JAKOPČEVIĆ
14.MATO KARAJICA

HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA

Nositelj: DRAGUTIN LESAR
1.DRAGUTIN LESAR
2.RAJKO BULAT
3.STANKO MEDVEDEC
4.TOMISLAV KONČEVSKI
5.BORIS RAVIĆ
6.PETRA KOVAČIĆ
7.BOŽIDAR KOLARIĆ
8.TAMARA RECEK
9.STJEPAN BOMEŠTAR
10.DARINKA PERGAR
11.VLADO JURINJAK
12.KRUNO KANTOCI
13.SILVIJA MUŠICA
14.BOJAN CEBOCI

HRVATSKI RAST – HRAST

Nositelj: LADISLAV ILČIĆ
1.LADISLAV ILČIĆ
2.NIKOLA ŠOPAR
3.ĐURĐICA KATANEC
4.SANDRA MAJSEC
5.BRUNO MATOTEK
6.PETAR ČAVLEK
7.ŠTEFANIJA DAMIŠ
8.MARTINA SABLJAK
9.ANTON PUCKO
10.VLATKA ŽELEZNJAK
11.HRVOJE ŠLEZAK
12.VJEKOSLAV KOPREK
13.SNJEŽANA SUČIĆ
14.MARIO MERKAŠ

MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ – MDS

Nositelj: ŽELJKO PAVLIC
1.ŽELJKO PAVLIC
2.ZLATKO BACINGER
3.JOSIP POŽGAJ
4.ZLATKO LOVRENČIĆ
5.SANJA BACINGER
6.IVAN PAVLIC
7.SNEŽANA HIŽMAN
8.TAMARA KRONAST
9.ŽELJKO CIGLARIĆ
10.BARBARA KNEKLIN
11.TANJA ZELENBABA
12.ZLATKO NOVAK
13.KSENIJA POLIŠANSKI
14.ANDREAS LISJAK

NACIONALNI DEMOKRATI – ND

Nositelj: DEAN GOLUBIĆ
1.GORDAN MASNJAK
2.TIHOMIR FRANJO JANTOL
3.TIHOMIR ZVONAR
4.IZIDOR NOVAČKI
5.ZVONKO MARGETIĆ
6.MARIJAN HERCEG
7.MAJA JURKOVIĆ
8.MARIJANA MESIĆ
9.MARKO ŽULJ
10.MARKO MIKULEC
11.VJEKOSLAV GADŽE
12.MARIJANA POPIĆ
13.TOMISLAV BUDISELIĆ
14.SONJA ČIBARIĆ

Neovisna lista IVAN FIOLIĆ FIO

Nositelj: IVAN FIOLIĆ FIO
1.IVAN FIOLIĆ FIO
2.STJEPAN DUKARIĆ
3.ŠTEFICA GULIJA
4.VILKO KUKEC
5.ZDRAVKO MLAKAR
6.MIRJANA CESAREC
7.VENČESLAV ŠPILAK
8.LUCIJA TRETINJAK
9.MARICA BABIĆ
10.MONIKA SENTE
11.ŠTEFICA PATEKAR
12.LJILJANA MLAKAR
13.TATJANA DUKARIĆ
14.PETRA VALJAK

Neovisna lista dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

Nositelj: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ
1.JASNA MEŠTROVIĆ
2.mr.sc. TOMISLAV ČAMOVSKI
3.JURAJ ZADRAVEC
4.MIHAEL RADOVAN
5.VLATKA BEĆOVIĆ
6.MARIO KLOBUČARIĆ
7.SMILJKA ČELIK
8.IVAN KENJI
9.JURAJ VOLARIĆ
10.IVAN BARANAŠIĆ
11.BLAŽENKA ZELJAK
12.BRANKA MAKOVEC
13.MARGARETA MEŠTROVIĆ
14.LIDIJA KLOBUČARIĆ

NOVA HRVATSKA – NH

Nositelj: BORKO ŠAMIJA
1.VLADO POSEL
2.STJEPAN PUNČEC
3.MARIJAN GECI
4.IVANA CAREVIĆ
5.DIJANA MRDJENOVIĆ
6.ŽELJKO CAREVIĆ
7.NEDELJKA OBADIĆ
8.STJEPAN GORIČANEC
9.DANIJEL BABIĆ
10.MIRJANA GECI
11.MARTINA ŽGANEC
12.ALETA MRDJENOVIĆ
13.MARIO CAREVIĆ
14.DEJAN ŽGANEC

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU

Nositelj: RADIMIR ČAČIĆ
1.RADIMIR ČAČIĆ
2.SINIŠA HAJDAŠ DONČIĆ
3.NADICA JELAŠ
4.SONJA KONIG
5.MARIO HABEK
6.MILORAD BATINIĆ
7.ŽELJKO KOLAR
8.MARIO MOHARIĆ
9.NATALIJA MARTINČEVIĆ
10.ANĐELKO TOPOLOVEC
11.MARIJAN ŠKVARIĆ
12.DUNJA ŠPOLJAR
13.DUBRAVKO BILIĆ
14.DRAGUTIN GLAVINA

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE – SRP

Nositelj: FRANJO GOLENKO
1.FRANJO GOLENKO
2.BRANKO DUŠAK
3.ROMAN KARATUROVIĆ
4.ZVONIMIR BELOŠEVIĆ
5.BRANKA VDOVIĆ
6.NIKOLA LESJAK
7.IVAN HRŠAK
8.MIRJANA MAGOŠ
9.DANIJEL PIKUTIĆ
10.IVAN ŠOŠTARIĆ
11.ZDRAVKO KOJIĆ
12.HRVOJE OŽEG
13.DRAGICA ŠTIH
14.MILAN PALFI

STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA – SHZ

Nositelj: ŽELJKO VINSKI
1.DANICA FRUK
2.MIROSLAV JELEČ
3.RONALD TOLIĆ
4.VLADIMIR BARUŠIĆ
5.IVAN BAŽANT
6.DAVOR ŠUK JAGEČIĆ
7.SLAVKO KUNŠTEK
8.DUBRAVKO HERCEG
9.OZREN DOŠLIĆ
10.ROMAN SMAJLAGIĆ
11.IGOR FERČEC
12.ERIK PECO
13.PAVAO BARTA
14.NIKOLA ŠARIĆ

ZAGORSKA STRANKA – ZS

Nositelj: MILJENKO JERNEIĆ
1.MILJENKO JERNEIĆ
2.NEDJELJKO BABIĆ
3.MIRJANA KOLAREK-KARAKAŠ
4.FRANJO JAGIĆ
5.NEVENKO DOLENEC
6.RAJKO BARTOLIN
7.ZVONIMIR KRAMARIĆ
8.MILJENKO HRENEK
9.MARTINA JELEČKI
10.SINIŠA SAMBOLIĆ
11.RENATO FIŠTRIĆ
12.MIRKO ŠIVALEC
13.DUBRAVKA MARKUS
14.DRAGUTIN SKOZRIT

ZELENA LISTA

Nositelj: STANKO BEZEK
1.STANKO BEZEK
2.MIHAELA PRESEČKI
3.MIRKO ŠAMARIJA
4.ANDRIJA SVEČNJAK
5.BERNARDICA-NADA ŠINKO
6.IVAN HOHNJEC
7.NATALIJA TOPOLOVEC
8.FRANCISKA HORVAT
9.DAMIR PRESEČKI
10.ŽELJKA KOVAČ
11.BISERKA VUKALOVIĆ
12.MIHAELA BELAS
13.IVAN LELJAK
14.DANIJELA KEČKAN

ZELENA STRANKA – ZS

Nositelj: TIHOMIR CAMPANELLO
1.BOJAN DREZGIĆ
2.ANA-MARIJA FRAJTAG
3.LIDIJA GULIĆ
4.ALENKA MALARIĆ
5.INES GULIĆ
6.MARIJA GULIĆ
7.MILICA SERDAREVIĆ
8.JANKO STIĆ
9.NADO LUKIĆ
10.RADMILA GRLIĆ
11.PEKO VUJOVIĆ
12.ENISA MRKALJ
13.LANA VUKOŠA
14.FARI IBRAIMOVSKI

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Skip to content