Novosti

Otvoren Body Concept

U petak, 2.3.2018., otvoren je Body Concept, centar za brigu o zdravlju i tijelu. Kako nam je rekla voditeljica i vlasnica Anamarija Lež, centar će nuditi razne oblike grupnih i pojedinačnih treninga. – Ono što je najvažnije jest da ćemo svakome klijentu pristupati zasebno i individualno uz brojne savjete – rekla je Lež.

Posebnost centra je i Krio komora. Riječ je o komori gdje se temperatura spušta na velike minuse kako bi se tijelo regeneriralo i oporavilo nakon ozljeda. Takve postoje samo tri u Hrvatskoj, a jedna od njih upravo je ona u Body Conceptu.

Otvorenje je pozdravio i gradonačelnik Zaboka Ivan Hanžek te brojni poznati poput glumice Marije Borić i bivšeg nogometaša Ardiana Koznikua. Kako je bilo na otvorenju i što sve Body Concept nudi pogledajte u prilogu.

[video1]

Izvor: www.zagorje.com

Skip to content
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.