Novosti

UG “Zagorski vrganj” Zabok na prijemu kod župana

Udruga gljivara “Zagorski vrganj” iz Zaboka danas su bili na prijemu kod župana Krapinsko-zagorske županije Željka Kolara. Upoznali su župana sa realiziranim projektima te budućim planom rada udruge do kraja godine gdje će se, osim vrlo atraktivnih gljivarijada koje će još posjetiti, održati i njihova 2. međunarodna gljivarijada na Bajerima.

Župan Kolar im je čestitao na entuzijazmu i razvijanju gljivarstva u našoj županiji te im rekao kako prati njihov rad i pohvalio kako su najaktivnija udruga u Županiji!

Predsjedništvo Udruge mu se zahvalilo na prijemu i podršci u njihovom radu tokom godina, a ujedno su i jako ponosni što je župan njihov član od osnutka zagorskog vrganja!

Skip to content
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.